אודות

DJ ZARCHI – אסף אורטל,  יליד 1981, בוגר המרכז הבין-תחומי בהרצליה, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עורך מוסיקלי עם ניסיון של 15 שנים. לאחר נדודים בענף האירועים החליט לפתוח חברה עצמאית ולהשקיע בקשר הישיר בין הלקוחות לדיג'יי, כי ברגעים החשובים והמרגשים שלכם נמצא הדיג'יי שלכם, ולא אנשי המכירות והשיווק בחברות הגדולות.

Dj Zarchi
אסף קיבל את שם הבמה הזה כבר בגיל 15 כשתיקלט במסיבות פרטיות ובמועדונים השונים בכפר סבא – הסטומפ והדוליטל המיתולגיים.  
כבר בסוף שנות ה 90 , אסף התפרסם כתקליטן הבית של פאב הקוראל בקיבוץ אייל ובהמשך במועדונים החממה וצוף על המים, והתבלט מאוד ביכולת לשלב סגנונות מוסיקה שונים בכל מסיבה.
מכאן דרכו נסללה למועדונים הגדולים ולעשרות אירועים בלתי נשכחים.

DJ ZARCHI – אסף תמיד עם היד על הדופק, מעודכן, שולט ומחפש את הדבר הבא במוסיקה. כשהוא לא עסוק באירועים פרטיים אסף מחזיק את הליינים הנחשבים ביותר במועדונים ובברים בת"א ובאזור השרון ומבוקש ביותר בקרב קהל היחצנ"ים. עם השנים אסף צבר אלפי שירים והוא בעל עומק מוסיקלי אדיר, מתמחה בכל סגנונות המוסיקה, בסטים של מוסיקה ישראלית, DISCO ייחודי משנות ה 70 ,80 רוק נוסטלגי ועכשווי, להיטים עדכניים במוסיקה שחורה ודאנס ושילובים מוסיקליים של תוכן איכותי.

  • צעיר ורענן, חי נושם ואוהב מוסיקה, בכל פעם הוא ישאף לחדש ולהביא לכם את הדבר הבא במוסיקה. אסף מנגן בארועים וחתונות אך מרקיד אלפי אנשים בכל הגילאים בברים והמועדונים.  בדרך הזאת אסף נחשף לקהלים שונים ולסגנונות מוסיקה מגוונים.
  • בעל ניסיון רב, יסודי, מדויק, אמין ומקצועי ומתייחס לכל אירוע כחשוב ביותר. כמו כן, מוכר בתעשיית האירועים במשרדי הפקות גדולים ומנגן באירועי חברות אירועים עסקים ופרטיים
.

DJ ZARCHI – משמח אתכם , מקשיב לכם . ה-דיג'יי שלכם !