זוגות ממליצים

עוד לפני שהתארסנו היה לנו ברור מי יהיה הדיג'י שלנו בחתונה, את זרחי אנו מכירים משכבר הימים ולא היה לנו צל של ספק שהוא יהפוך את ערב החתונה שלנו לבלתי נשכח. הרחבה לא הייתה ריקה ולו לרגע אחד עד השעות הקטנות של הלילה, אנשים קפצו והשתוללו בלי הפסקה! בנאדם נדיר, היה לנו פשוט ערב שכולו כייף!!!!!!!! פשוט עשה לנו את החתונה!!!!! עצם זה שאנו יושבים וכותבים המלצה חמה על ספק יום אחרי החתונה....זה אומר הכל! זרחי אתה מלך! תודה על הכל, נהנו מכל רגע!!

אוהבים אותך!

אסף ליווה אותנו במשך חודשים ארוכים ועזר לנו בהכל!!! הרגשנו את ניסיונו הרב בתחום.. הרחבה הייתה כל הזמן מלאה.. עד 4 בבוקר.. אנשים לא רצו ללכת.. אסף היה אחראי על כל ההפקה המוזיקלית באירוע וידע לחבר בהצלחה בין כל הזמרים וההופעות שהיו.. המוזיקה הייתה מעולה!! קיבלנו המון תגובות חיוביות על המוזיקה!! ועל החתונה - ואת זה אנחנו חייבים לאסף אפילו לאחר שנגמר האירוע ורצינו להתייעץ איתו לגבי בחירת שירים עבור סרט החתונה הוא עזר לנו מכל הלב ממליצים בחום!!! אדיב, סבלני וחי את המוזיקה!! הבנאדם יודע לקרוא קהל בצורה הטובה ביותר!

אדם מוכשר!

כבר מהפגישה הראשונה על המוסיקה עם אסף ידעתי שעשינו את הבחירה הנכונה!!!! הוא קלע בול בכל שיר, הוא ידע לקרוא את המחשבות שלי בלי שאגיד ואת הסגנון המוסיקלי שלי! למרות שאותי הוא בכלל לא הכיר...בחתונה עצמה אנשים לא ירדו מהרחבה! ואני לא מדברת רק על הצעירים שתמיד רוקדים...לא הפסקנו לקבל מחמאות מהאורחים הצעירים ויותר חשוב מהמבוגרים שלא הפסיקו לרקוד! החתונה נמשכה עד השעה 2 לפנות בוקר (יום רביעי) שזה לא דבר מובן מאליו ואת הכבוד על כך אי אפשר לקחת מאסף!!!! אספוש!! זרחי המלך!!! תודה ושוב תודה....

אין עלייך…

חייבים להגיד שבלעדיך לא היה לנו ערב כזה מושלם! מוזיקה בטוב טעם , אוירה מטורפת וכמובן שאתה מדהים ! היה לנו תענוג שחלקת חלק מערב מדהים ושמח כל כך שהרבה ממנו הוא בזכותך!

חוות רונית באויר

התחתנו בנחלה בבית עובד ואסף היה הספק הראשון שבחרנו, בלי התלבטויות מיותרות סגרנו הכי מהר שאפשר! שמענו/הכרנו אותו מחברים שבתחום ומחתונה של חברים. הוא אדם כיף, עם וייב טוב ופשוט מרגישים שזה אהבת חייו! הוא חי מוזיקה, ייעץ ויתן את התחושה שפשוט אפשר לסמוך עליו ואין דאגות! ישר קלט את הראש שלנו בלי שאמרנו משהו הוא יזרום איתכם במה שתרצו העיקר שתצאו מרוצים ! פידבקים לא הפסיקו לזרום על האווירה והרחבה שהייתה מפוצצת, וכמעט חשוב מהכל - אנחנו פשוט נהנו בטירוף מהמוזיקה!

הנחלה בית עובד שישי צהריים

מרגע הגעתנו לחתונה אסף עשה הכל כמו שסגרנו בפגישה הראשונה, היה קשוב לבקשותינו במהלך כל החתונה החל משלב קבלת הפנים, האוכל ועד 3 לפנות בוקר! הרחבה הייתה מלאה ללא הפסקה גם במבוגרים וגם בצעירים.לסיכום, אסף אתה מלך! תודה רבה על חתונה/מסיבה מדהימה.עד עכשיו כואבות לנו הרגליים! אנחנו ממליצים בחום ענק על DJ זרחי - אסף אורטל!

קיבוץ אור הנר